PHOENİX İLE RİSKLERİNİZİ  MİNİMİZE EDİN. PHOENİX TRADE TEKNOLOJİLERİ İLE KAYBETME OLASILIĞINIZ BİRAZ EĞİTİM VE DOĞRU TEKNOLOJİ İLE  DAHA GÜVENLİ AL VE SAT POZİSYONLARINIZI AÇIP KAPATABİLİRSİNİZ. KAR ORANLARI SİZİN TRADE  PRATİKLİĞİNİZE GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTERİR.  UNUTMAYIN Kİ PROGRAMLAR SİZLERE KOLAYLIK SAĞLAMAK İÇİN  YAPILMAKTADIR. PROGRAMLAR ARASINDAKİ FARK STABİLİZASYONDUR. HANGİ PROGRAM NE KADAR DOĞRU ÇALIŞIR  BUDA  SİZİN İŞLEM TÜRÜNÜZE GÖRE  DEĞİŞKENLİK GÖSTERİR. ÖRNEK ORTA VADE İŞLEMLER İÇİN TASARLANMIŞ  BİR SİNYAL ROBOTUNU  SCALP İŞLEMLERDE KULLANAMAZSINIZ. HER NE KADAR BİRBİRLERİNE BENZİYOR OLSALAR DA  KULLANIM AMAÇLARI BİRBİRİNDEN ÇOK FARKLIDIR.

ANCAK ARTIK ARAMANIZA GEREK KALMADI. ARADIĞINIZ BÜTÜN ALGORİTMİK ROBOTLAR WEB SİTEMİZDE MEVCUTTUR.

Her  algoritmanın kendisine göre artı özellikleri mevcuttur.

YScalp  her ne kadar  kullanıcı dostu olarak tasarlanmış olsa da Profosyonel Trader'ların ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Bunun yanında kullanımı için, hiç para piyasalarında deneyiminiz olmasa bile eğitimlerimize katılıp kullanmayı öğrenebilir ve işlemlere başlayabilirsiniz.  

YScalp Özellikleri

1-    Auto Destek ve Direnç

2-    Tenkansen ve Kijunsen

3-    Al ve Sat Sinyalleri

4-    Hareketli Ortalamalar

5-    Ema

6-    Sma

7-    İcmioku

Daha bir çok özellik sizleri bekliyor.

Program size neye göre al sat sinyalleri üretiyor?

 Al ve Sat sinyalleri %5 lik hacim büyümesi ve küçülmesine göre Al ve Sat sinyalleri üretir. Haftalık Destek ve Dirençlerinizi Auto Olarak Çizer.  

Ne İşe Yarıyor Bu Destek Dirençler? 

Kağıt ya da Crypto destek bölgelerinden alınır, direnç bölgelerinde satılır. Günlük işlemler yapan Trader'lar genellikle 1 ve 5  dakikalıkta işlem yaparlar. Diğer zaman çizelgeleri onlar için zarar ve zaman kaybıdır. Bundan kaynaklı olarak algoritmik klavuzlar kullanırlar.

YScalp Pro ile orta ve uzun vadede yatırım nasıl yapılır?

Zaman çizelgesi haftalığa alınır ve Al sinyali beklenir. Uzun vade yatırım yapılacağından Al Sinyali gelse bile haftalık mum Al Sinyali ile kapanmış olması gerekir. Al Sinyali geldi neden hala almayayım ki diyenler olur. Uzun vade yatırım yapacaktık piyasa Trade yönü yukarı olduğundan emin olmak zorundayız, aksi halde ciddi zararlara uğrayabilirsiniz. Kısa vade yatırımlarda da aynı kanunlar geçerlidir.

Aynı anda hem kısa hem de uzun Yatırım Yapamaz mıyım?

Yaparsınız tabi ancak finansınızı planlayarak toplam varlıklarınızın %20 sini uzunda olacak, yoksa farklı oranlar mı bunların hepsi planlanması gerek.  Unutmayın ki programlar size sadece yardımcı olabilir.

QuantumFlow Profesyonel Trade 

Quantumflow profesyonel bir trade  uygulamasıdır. Lemon yazılımdan sonra  Alya Mühendislik geliştirme görevini üstlenmiştir. Phoenix Trade Team yeniden geliştirmiş ve daha stabil çalışması için tüm ekibimiz ile bu konuya değindik sonuç BAŞARDIK. QuantumFlow artık çok daha Stabil ve  verimli çalışmaktadır.  

Başlıca özellikler 

1-    Sıradışı Blonger Bandlar

2-    Destek ve Dirençler 

3-    Al sat sinyali

4-    Dashboard

5-    Hareketli ortalamalar

6-    Fibonachi

7-    %lik oranda alış ve satış Emir birikintileri göstergeleri

yer almaktadır. Kullanım olarak da sade ve anlaşılır bir tasarıma sahiptir. Hiç trade bilmeyen insanlar bile rahatlıkla kullanabilir ancak program eğitimlerimizden sonra.

Satın alma işlemi nasıl yapılır?

Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Daha önce hiç indikatör site kullanmadık eğitim veriyor musunuz?

Programlarımız profesyonel traderlar için tasarlanmıştır. Eğer borsa piyasası hakkında bilginiz yoksa ekibimizden eğitim randevusu talep edebilirsiniz.

program kurulduktan sonra ayarları nasıl yapılır?

Programlarımızın hepsinin kullanımı hiç bilmeyenlerin bile anlayabilmesi içinbasit şekilde tasarlanmaya çalışılmıştır. ancak dilerseniz web sitemiz'in Blog bölümünden program ayarlarını öğrenebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ve yazılım uzmanlarımızla istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz. Kurulumdan sonra gerekli destekler sağlacaktır. Gerek görülürse talebiniz üzerine bir temsilcimiz bilgisayarınıza uzak bağlantı kurup ayarları sizin için senkronize edebilir. SİZE DESTEK İÇİN BİZ HEP BURADAYIZ .

Ürünlerin iade hakkı var mıdır?

İptal iade hakkınız her zaman vardır. Talep oluşturduktan sonra üyeliğiniz aktif edilene kadar iptal işlemi yapabilirsiniz . Üyeliğiniz aktif edildikten sonra kodlar sisteminize tanımlanacağı için iptal işlemi gerçekleştirilemez. Ancak ürünü satın almadan önce demo talep edebilirsiniz 24 saat ilgilendiğiniz indikatörleri herhangi bir kısıtlama olmadan kullanabilir ve deneyebilirsiniz.

Hangi programı almalıyım ?

Hangi programın size uygun olacağı yapacağınız işleme göre değişkenlik göstermektedir . Kısa süreli bir yatırım mı yapmak istiyorsunuz yoksa uzun vade de mi planlıyorsunuz ? Crypto piyasalarında mı yoksa borsa ya da hisse senedinde mi kullanmak istiyorsunuz? Her bir programın yapılış amacı farklılık göstermektedir . Dilerseniz bizimle iletişime geçip destek alabilirsiniz. Uzmanlarımız bu konuda size gerekli yardımda bulunacaklardır.

Satın alma işlemi nasıl yapılır?

İstediğiniz ürünleri sitemizden inceledikten sonra sipariş ver bölümünden talep oluşturabilirsiniz.Talebiniz oluştuktan sonra alanında uzman MÜŞTERİ temsilcimiz sizi detaylı olarak dinledikten sonra size verilen süre içerisinde temsilcimiz lisansınızı aktif edip tarafınıza bilgi verecektir. Herhangi bir aksaklık durumunda müşteri temsilcimizle sizde e posta , telefon numarası , telegram vb yolla bize ulaşabilirsiniz . gerekli tüm bilgiler sitemizde mevcuttur.

Satın aldığımı yazılımı birden fazla sitede kullanabilirmiyiz?

Satışını yaptığımız tüm scriptlerimiz full açık kaynak olması sebebi ile birden fazla siteye herhangi bir sınırlama olmadan kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Daha önce hiç web site kullanmadık eğitim veriyor musunuz?

Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.

Ürünlerin iade hakkı var mıdır?

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Şu anda web sitemiz var içerikleri aynı şekilde taşıyabilir miyiz?

Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.