ÖZELLİK ADIDURUM
Mobil Uyumlu Gelişmiş Yönetim Paneli
Ürüne İndirim ve Kampanya tanımlama
Sınırsız Ürün Yönetimi
Ürün Kategori Yönetimi
Stok ,adet,kdv oranı belirleyebilme
XML ürün aktarım modülüOpsiyonel
Sizin için seçtiklerimiz modülü
Kampanyalı Ürünler Modülü
Kategori Ürünleri Tab Slider Modülü.
Ana sayfa Resimli Kategoriler modülü
İyzico Ödeme Modülü
Paytr Ödeme Modülü
Banka Sanal Pos ModülleriOpsiyonel
Shopier Ödeme ModülüOpsiyonel
Havale / Eft Modülü
Kapıda Ödeme Modülü
Para Birimi
Üye Yönetimi
Üye grupları oluşturma ve Oluşturulan gruplara indirim oranı belirleme
Sınırsız Yönetici Ekle / Kaldır
Promosyon Kodu Özelliği
Ortaklık Programı
Site Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları Kontrolu
Gelişmiş İstatistikler
Banner Alanı Yönetimi
Kargo Yönetimi
Blog / Haber yönetimi.
Bilgi Sayfaları Yönetimi
Netgsm SMS ModülüOpsiyonel
İletişim Ayarları
Site Haritası


Sistem Hosting Gereksinimleri
Yazılımlarımız Linux hostigte çalışmaktadır. Hosting işletim sisteminiz linux olmalıdır.
Hosting PHP Sürümünüz 7.2 olmalıdır.
Hostinginizde ionCube v10 Versiyonu Yüklü Olmalıdır.
Curl Kütüphanesi, file_get_contents ve allow_url_fopen fonsiyonları açık olmalıdır.

Satın alma işlemi nasıl yapılır?

Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Daha önce hiç indikatör site kullanmadık eğitim veriyor musunuz?

Programlarımız profesyonel traderlar için tasarlanmıştır. Eğer borsa piyasası hakkında bilginiz yoksa ekibimizden eğitim randevusu talep edebilirsiniz.

program kurulduktan sonra ayarları nasıl yapılır?

Programlarımızın hepsinin kullanımı hiç bilmeyenlerin bile anlayabilmesi içinbasit şekilde tasarlanmaya çalışılmıştır. ancak dilerseniz web sitemiz'in Blog bölümünden program ayarlarını öğrenebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ve yazılım uzmanlarımızla istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz. Kurulumdan sonra gerekli destekler sağlacaktır. Gerek görülürse talebiniz üzerine bir temsilcimiz bilgisayarınıza uzak bağlantı kurup ayarları sizin için senkronize edebilir. SİZE DESTEK İÇİN BİZ HEP BURADAYIZ .

Ürünlerin iade hakkı var mıdır?

İptal iade hakkınız her zaman vardır. Talep oluşturduktan sonra üyeliğiniz aktif edilene kadar iptal işlemi yapabilirsiniz . Üyeliğiniz aktif edildikten sonra kodlar sisteminize tanımlanacağı için iptal işlemi gerçekleştirilemez. Ancak ürünü satın almadan önce demo talep edebilirsiniz 24 saat ilgilendiğiniz indikatörleri herhangi bir kısıtlama olmadan kullanabilir ve deneyebilirsiniz.

Hangi programı almalıyım ?

Hangi programın size uygun olacağı yapacağınız işleme göre değişkenlik göstermektedir . Kısa süreli bir yatırım mı yapmak istiyorsunuz yoksa uzun vade de mi planlıyorsunuz ? Crypto piyasalarında mı yoksa borsa ya da hisse senedinde mi kullanmak istiyorsunuz? Her bir programın yapılış amacı farklılık göstermektedir . Dilerseniz bizimle iletişime geçip destek alabilirsiniz. Uzmanlarımız bu konuda size gerekli yardımda bulunacaklardır.

Satın alma işlemi nasıl yapılır?

İstediğiniz ürünleri sitemizden inceledikten sonra sipariş ver bölümünden talep oluşturabilirsiniz.Talebiniz oluştuktan sonra alanında uzman MÜŞTERİ temsilcimiz sizi detaylı olarak dinledikten sonra size verilen süre içerisinde temsilcimiz lisansınızı aktif edip tarafınıza bilgi verecektir. Herhangi bir aksaklık durumunda müşteri temsilcimizle sizde e posta , telefon numarası , telegram vb yolla bize ulaşabilirsiniz . gerekli tüm bilgiler sitemizde mevcuttur.

Satın aldığımı yazılımı birden fazla sitede kullanabilirmiyiz?

Satışını yaptığımız tüm scriptlerimiz full açık kaynak olması sebebi ile birden fazla siteye herhangi bir sınırlama olmadan kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Daha önce hiç web site kullanmadık eğitim veriyor musunuz?

Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.

Ürünlerin iade hakkı var mıdır?

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Şu anda web sitemiz var içerikleri aynı şekilde taşıyabilir miyiz?

Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.